INFORMACIJA TELEFONU
+370 645 44626
info@citycarrent.lt
RezervacijaAutomobilių nuomaIlgalaikė nuomaNuomos sąlygosKontaktai

Nuomos sąlygos

Automobilio rezervavimas
Norint iš anksto rezervuoti automobilį, imamas rezervacijos mokestis, kuris vėliau įskaičiuojamas į nuomos sumą. Atsisakius nuomos, rezervavimo mokestis negražinamas  Rezervavimo mokestis sumokamas tik gavus patvirtinimą  elektroniniu paštu ar telefonu.


Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para.


Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.


Apmokėjimas ir užstatas
Už nuomos paslaugas privaloma atsiskaityti kreditine kortele, debetine kortele,bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais. Prieš pasiimdamas automobilį, Nuominikas sumoka už visą nuomos laikotarpį ir palieka 145-435 EUR užstatą (priklausomai nuo automobilio, jį galima sumokėti kreditine kortele, bankiniu pavedimu ar grynaisiais pinigais). Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, užstato suma yra grąžinama.


Apmokėjimo būdai
Už nuomos paslaugas galima atsiskaityti visomis pagrindinėmis kreditinėmis banko kortelėmis, bankiniu pavedimu ar grynaisiais pinigais. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM.


Reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – dveji metai. Minimalus vairuotojo amžius – 21 metų. Asmuo, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas. Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį, sumoka nuomos mokestį ir užstatą.


Automobilio pristatymas arba paėmimas

Automobilis paimamas ir grąžinamas į "CityCarRent" ofisą darbo metu. Automobilio pristatymas/grąžinimas į kitą sutartą vietą Klaipėdos mieste darbo metu už papildomą 10 EUR mokestį. Ne darbo metu - pagal susitarimą. Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku arba pagal susitarimą. Nuomininkas grąžina automobilį taip pat su pilnu kuro baku arba pagal susitarimą. Priešingu atveju nuomininkas turi sumokėti po 2,00 Eur. už litrą kuro. Automobilį galime pristatyti ir į kitus Lietuvos miestus.

Pilno kuro bako paslauga

Suteikiama galimybė už palankią kainą nusipirkti baką kuro. Klientui įsigijus šią paslaugą nebereikia pripildyti kuro bako prieš grąžinant automobilį.


Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 230 Eur bauda. Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Kitu atveju Jūs turite galimybę dokumentus išsiųsti per siuntinių tarnyba. Tuo atveju Jūsų nuomos laikas tęsiamas iki tos dienos kol CityCarRent atgauna automobilio dokumentus. CityCarRent nuomojamose transporto priemonėse rūkyti griežtai draudžiama. Pažeidus šią nuostatą taikomas automobilio valymo mokestis 145Eur.  Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.


Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Kiekvieno automobilio nuomos laikotarpio rida yra ribojama sutartyje nurodytomis sąlygomis. Viršijus nustatytą automobilio nuomos laikotarpio ridą, taikomas viršyto kilometrų kiekio mokestis, kuris nurodomas sutartyje. Automobiliu galima važinėti geografinėje Europoje. Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį.


Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.


Vėlavimas grąžinti automobilį
Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 1 valanda. Po to skaičiuojamas  automobilio nuomos paros mokestis.


Automobilio nuoma su vairuotoju
Klientui, kuris nenori ar neturi galimybės vairuoti, siūlome automobilio nuomą su vairuotoju.


Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, CityCarRent pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavusi klientą.

 

 

 

 

Dirbame visa parą

Mus verta rinktis

  • Maži paslaugų įkainiai
  • Tik nauji automobiliai (2019metų), 
  • Įsigyti iš oficialių atstovų Lietuvoje
  • Minimalus užstatas (145 – 435 Eur)
  • Greitas ir patogus automobilio rezervavimas

+370 645 44626